Első Csapatunk CSEPEL-CSEP-GÓL FC vendégei voltak a soron következő edzőmérkőzésre.

Első Csapatunk ⚽️ CSEPEL-CSEP-GÓL FC vendégei voltak a soron következő edzőmérkőzésre. ⚽️
Ellenfelünkről tudni érdemes hogy, meg szeretnék nyerni a BLSZ 1-es bajnokságot így borzasztóan nehéz meccs várt ránk.⚽️

De ez csapatunknak tökéletes erőfelmérő volt hogy, valójában hol is tart erőben és játékban.💪⚽️

A játékot igen álmoskásan kezdtük amit, egy ilyen kaliberű csapat ellen nem lehet megcsinálni, így a vezetésre sem kellett sokáig várnia a Csepelnek.⏰⚽️
A Csepel nagyon feltolta a védekezését így szinte esélyünk sem volt támadások vezetésére mert pillanatok alatt el is vették tőlünk a labdát.⚔️🚫
Körülbelül 20 perc alatt csapatunk 3 gólt kapott amiből sajnos 2 olyan gól volt ami, egyéni hiba előzött meg.😔⚽️⚽️ De a Csepel nem állt meg és növelni akarta előnyét. A 38 illetve a 44 percben szintén betaláltak és így már az előnyük 5 gól volt.⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

Elkezdődött a 2-dik félidő és csapatunk jóval élesebben ment ki a pályára mint az 1. félidőben.🔥⚽️

A labdát továbbra is a Csepel birtokolta többet viszont annyi helyzetet nem sikerült kidolgozniuk mint az 1. félidőben. 65. percig bírta is a védelmünk a Csepeli támadásokat de jött egy begyakorolt szöglet és sajnos a védelmünk ez ellen nem tudott mit tenni, így az eredmény már 6:0 volt.⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

A mérkőzés kicsit kiengedett és a mezőnyben folyt a játék tovább. Kisebb helyzetei voltak a Csepelnek amit, kapusunk szépen hárítani tudott.⚽️🏃‍♂️
Ebben a periódusban már nálunk is volt a labda egy picit és próbáltunk támadásokat építeni több kevesebb sikerrel.
A Csepeli védekezésen nem igazán találtunk fogást ezért kapura lövésig sem igazán jutottunk el.
A mérkőzés végén volt egy pici megingása a Csepelnek.⚽️🤔
Kanyó Martin startolt rá a védők mögé berúgott labdára aminek meg is lett az eredménye mivel, a kapus csak szabálytalanul tudta megállítani, így büntető következett amit,
a sértett be is rúgott. Megszereztük a becsület gólunkat.⚽️🥅
A mérkőzésen több helyzet nem adódott így a végeredmény 6:1 lett.⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️🥅
Csapatunk a 2. félidőben mutatott játék alapján nem lehet csalódott hiszen csak 1. gólt kapott és 1. rúgott. Ez a jövőre nézve bizakodásra adhat okot. Illetve 4-5 játékos hiánya is meglátszott a mérkőzésen.
Köszönjük a Csepelnek, hogy kiváló körülményeket biztosított nekünk, és ez mellett tisztességes játékot. 👏⚽️