Elérkezett a blsz 2-es csapatunk első bajnoki mérkőzése, ahol, Csepel UFC-t fogadtuk vendégül.

Elérkezett a 🏆 blsz 2-es csapatunk első bajnoki mérkőzése, ahol, Csepel UFC-t fogadtuk vendégül. Tavaly tavasszal sajnos ott hagytunk 2 pontot egy igen parázs meccsen, ennek megfelelően kezdtük a mérkőzést és próbáltunk elsősorban a stabil védekezésből támadásokat vezetni. A mérkőzésen végig a mi akaratunk érvényesült és ez gólokban is megmutatkozott. ⚽⚽

A 10 percig kellett várni az első gólig, Kanyó Martin ugratta Szabó Zsoltot aki szorított helyzetből is be tudott találni. 🥅

Sokat nem kellett várni a következő gólra, Sagáth Zétény szöglete lepattant és a védő rossz helyre szabadított fel amit, Kanyó Martin értékesíteni tudott. 2:0 ⚽⚽19 percben Tamás Róbert kíválóan ugratta védőnket Kovács Dávidot aki pimaszul lőtte el az ellenfél kapusa mellett a labdát. 3:0 ⚽⚽⚽

22 percben már jött is a következő gól amiben, Kató Dominik és Szabó Zsolt volt főszerepben. Kató Dominik kapott pompás labdát a szélén majd verte meg védőjét és kiválóan érkező Szabó Zsolt elé tette a labdát aki könnyedén be is lőtte azt. 4:0. ⚽⚽⚽⚽

Több gól az Első félidőben így 4:0 előnyben várhattuk a második félidőt ahol ugyanolyan jól kezdtünk.

47 percben már Sagáth Zétény el is tudott futni a védők szorításából és passzolta vissza Tamás Róberthez a labdát aki higgadtan helyezte a kapuba a labdát. 5:0 ⚽⚽⚽⚽⚽

2 percel később Megint Sagáth Zétény volt az előkészítő, passzolta fel Kanyó Martinnak a labdát aki egy átvétel után tekerte el a hosszú sarkot. 6:0 ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Majd egészen a 88 percig kellett várni a következő gólra. Csereként beálva Woki Bálint szerzett akrobatikus gólt a szögletből amit, szintén Sagáth Zétény adott. 7:0 ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Az utolsó gólunk Kató Dominik nevéhez fűződik aki a szélén megverte a védőit és szépen a kapus mellett eltette a labdát a kapuba. 8:0 ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Csapatunk amellett hogy, sok gólt szerzett kapott gól nélkül tudta hozni ezt a mérkőzést. 👏👏